Defacto İş Başvurusu

Defacto İş Başvurusu

Türkiye’nin her yerinde mağaza açan ve büyüme hedefleri koyan Defacto mağazaları, ilerleyen zamanlar için daha fazla eleman alımı yapmak için 2015 başvurularını açtı. Birçok pozisyon için başvuru açan ve personel eleman arayan Defacto, öncelikli olarak deneyimli elemanlar aramaktadır. Eğer bu konu üzerinde deneyiminiz var ise kolaylıkla bu büyük şirkette iş bulabilirsiniz. 2015 yılının ilk çeyreğinde büyük bir alım yapmayı planlayan mağazalar zinciri, full time ve part time olmak üzere birçok eleman alımı yapacaktır.

Defacto personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında Ankara ve İstanbul başta olmak üzere Tekirdağ, İzmir, Batman ve daha birçok il için verilmiştir. Bu iller için alımlarını gerçekleştirecek olan Defacto şirketi, uzun bir zaman bu alımlarına devam edecek ve ihtiyacı olduğunda yeniden alımlarını açacaktır.


Sponsor Bağlantı

Defacto personel eleman alımı iş ilanları 2015 de nasıl olacak diye merak ediyorsanız, sizlere bu konu ile ilgili birkaç bilgiyi aktarabiliriz. İşte Defacto mağazalar zincirinin 2015 de almayı planladığı bazı pozisyonlar şöyle olacaktır:

– Müşteri Danışmanı,
– Tedarik Zinciri Uzman Yardımcısı,
– Yönetim Asistanı,
– Vergi Yöneticisi,
– İç Denetim Uzmanı,
– Depo Yöneticisi,
– Satın Alma Uzmanı,
– Buyer.

Defacto personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde olacak olup, daha birçok ilan verilecektir. Tüm bu ilanların takibini internet sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Sitemiz Defacto gibi birçok mağazayı ve zincirini takip ettiği için güncel iş ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Defacto personel eleman alımı iş ilanları hakkında daha fazla bilgi almak ve yukarıda vermiş olduğumuz pozisyonların detaylarına ulaşmak için aşağıdaki link adresimizi kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/defacto-is-ilanlari-c6553-p31434/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ahmet kara dedi ki:

    mrb 2 yildir A101 yenı mağazacılık ta çalıştım mağaza müdürü olarak kasiyer tercubem var sizinle çalışmaktan mutluluk duyarim pelikan toryum Marmara park şubelerinde dönüş yaprasaniz sevinirim

BİR YORUM YAZ