Digiturk Bayilik

Digiturk Bayilik

Yayıncılık alanında öncü markalardan bir tanesi olan Digiturk ülkemizde en çok tercih edilen yayın platformudur. Hem bayilik sistemi hemde satış konusunda lider bir kurum olan Digiturk iş olanakları bakımından katılımcılara kapılarını aralamıştır.

1999 yılından itibaren hizmet olanağı sunan firma git gide faaliyetlerini arttırarak 1600 şube sayısına ulaşmıştır.


Sponsor Bağlantı

Digiturk Bayilik Şartı

Hem satış hem de teknik servis amaçlı yapılacak olan iş fikrinde gerekli bazı şartlar bulunmaktadır. Öncelikle Digiturk alanında iyi bir hizmet olanağı sağlanacak ve mevcut kişiler elektrik ve elektronik alanında bilgi sahibi olmalıdır. Firma kapsamında verimli düzeyde çalışacak ve vizyon sahibi kişilerin bayilik talebinde bulunması ön görülmektedir. Bunun yanı sıra teknik satış ve operasyon yapan kişiler veya çağrı merkezi çalışanları da Digiturk iş birliğiyle bayilik alabilir.

Digiturk Bayilikte Sunulan Olanaklar

Aktivite, Destek Olanağı, Personel, Eğitim

Ortalama Kar Marj ve Bayilik Yatırım Maliyeti: %40 ile %200 oranındadır

Ek şartlar: Bayilik şartları konusunda firma ile irtibat kurarak birebir detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Mülakata bulunmadan önce kesin bir şekilde kararınızı verdiyseniz Digiturk bayiliği hakkında ve ürünler hakkında detaylı araştırma yaparak başvuruda bulununuz. Bu sizin açınızdan artı bir avantaj olacak ve karşı tarafın sizin ile ilgili düşüncelerine pozitif yönde etkileyecektir. Bir diğer ayrıntı da bu alanda bir girişimde bulunmak için maddi durumunuzun da iyi olması gerekir. Çünkü maliyet açısından Digiturk açmak finansal destek gerektiren bir iş fikridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ