Digiturk İş Başvurusu

Digiturk İş Başvurusu

Digitürk firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Digitürk yapacak olduğu personel alımı haberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Digitürk iş ilanları mevcuttur.

Ücret ve Yan Haklar

Şirketimizde uygulanan Ücret ve Yan Haklar Politikaları; piyasaya göre bu alandaki konumunu güçlü ve rekabetçi kalmasını sağlayacak şekilde kurgulanmıştır. Bu alanda, çalışanlarımızın bugünki ve bunun yanında geleceğini de dikkate alan çıkarlarını korumaya odaklı aşağıdaki gibi çeşitli ve güncel yöntemler kullanılmaktadır;


Sponsor Bağlantı

·         Mercer metodu ile seviyelendirme yapısı

·         Pazar araştırmalarına bağlı ücret sistematiği

·         Çalışanlarımıza sağladığımız yan haklar:  sağlık ve hayat sigortası, bireysel emeklilik sistemi, yemek çeki, servis hizmeti, pozisyon ihtiyaçlarına göre sağlanan cep telefonu, çeşitli prestijli kurum ve markalardan indirim fırsatları ve tabii ki Digiturk üyeliği indirimi…

 

Digiturk Hakkında

1999 yılında Türkiye’nin ilk dijital televizyon yayıncılığı platformu olarak kurulan Digiturk, 2000 yılında itibaren bünyesinde yer alan televizyon, radyo, müzik ve interaktif kanalını, en gelişmiş dijital görüntü ve ses kalitesiyle üyelerine ulaştırıyor. Geride kalan 14 yıllık süre zarfında Türkiye’nin en büyük teknoloji yatırımlarından biri haline gelen Digiturk’ün üstün teknolojik altyapısı ile gerçekleştirdiği yayınları Türkiye’nin yanı sıra dünyanın pek çok ülkesine ulaşıyor.

Alışılagelmiş televizyon izleme alışkanlıklarını 21. yüzyıl teknolojisi ile yeniden şekillendiren Digiturk, dijital platform işletmeciliğinde bugün hala Türkiye’nin lider markası olarak yoluna devam ediyor.

Teknoloji, televizyon yayıncılığı ve içerikleri ile ilklerin şirketi olarak anılan Digiturk, kuruluşundan itibaren dünyadaki en yeni teknolojileri altyapısına hızla entegre ederek izleyicilerine sunuyor. Sürdürülebilir teknoloji yatırımlarıyla sürekli gelişen ve yenilenen Digiturk, 2013 yılının başında lansmanını gerçekleştirdiği “Dilediğin Zaman , Dilediğin Yerde” uygulaması ile televizyon izleme alışkanlıklarını değiştirdi ve her türlü TV programına istenildiği zaman istenildiği yerden erişilmesini sağlayan teknolojiyi Türkiye’ye sundu. Digiturk, teknolojik gelişmelerin bir adım önünde yol alarak dünyadaki en yeni teknolojileri Türkiye’deki televizyon izleyicilerine getiriyor. Türkiye’yi HD ve 3D yayınlarla buluşturan Digiturk, dünyadaki en üstün kaliteli görüntüyü sunan 4K teknolojisi ile ilk test yayınını ve ilk canlı yayını gerçekleştiren platform oldu.

Digitürk Mülakatı

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ