E-Mail İmza Nedir? E-Mail İmza Oluşturma ve E-Mail İmza Örnekleri

E-Mail İmza Nedir? E-Mail İmza Oluşturma ve E-Mail İmza Örnekleri

Merhaba, Bu bir tavsiye yayındır. E-imza oluşturmak için bilgi yayınıdır.

E-Mail İmza, gönderdiğiniz maillerin alt kısmında yer alan sürekli sabit bir metindir. E-mail imzası içerisinde kişinin önemli gördüğü bilgiler yer alabilir veya kartvizit bilgileri yerleştirilebilir.


Sponsor Bağlantı

E-Mail İmza Oluşturma

E-mail imzası oluşturmak son derece basittir çünkü bir imzanın tam olarak nasıl olması gerektiğine dair standartlar bulunmuyor. Çoğu profesyonel mail kullanıcısı imza kısmını bir kartvizit olarak düşünür ve kartvizit içerisinde yer verebileceği her türlü bilgiye bu kısımdan yer verebilir. Elbette bu daha çok ciddi yazışmalar yapan kullanıcıların tercihidir. Kişisel bir kullanıcı buraya istediği bir alıntı sözü veya iletişim bilgileri başta olmak üzere istediği metni yerleştirebilir.

 

E-Mail Örnekleri

E-mail örneklerinden ziyade nasıl bir e-posta imzasına sahip olmanız gerektiğini bilmiyorsanız kendinize “Nasıl bir kartvizitim olurdu?” sorusunu sorabilirsiniz. Zira e-posta imzalarını oluşturmak tamamen sizin yaratıcılığına kalmıştır. Eğer gayet standart ve anlaşılabilir bir mail imzasına sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki şablonu düzenleyerek kendinize bir örnek oluşturabilirsiniz;

İSİM SOYİSİM

ÇALIŞILAN FİRMA /  İŞ / MESLEK / UNVAN

SOSYAL PROFİLLERİNİN LİNKİ YADA WEB URL’Sİ

TELEFON NUMARASI

VARSA EKSTRA NOT

Kaynak: Wm Aracı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ