Etkili Cv Özgeçmiş Örnegi Yeni Tasarım

Etkili Cv Özgeçmiş Örnegi Yeni Tasarım

Bir iş başvurusunda en önemli adımların ilkinde CV yer alıyor. Artık birçok firma veya şirketin insan kaynakları yada işe alımdan sorumlu departmanları mülakatlara çağırmadan önce standart prosedürleri uyguluyor. Yani ilk iş olarak iş için uygun adayların CV’lerini topluyor. CV’niz ne kadar kaliteli olursa bir iş için mülakata çağrılma şansınız da o derecede artacak demektir.

Fotoğrafınız karşıdaki kişiye sizin hakkınızda az da olsa fikir sahibi olmaktadır. Bundan dolayı hazırlayacağınız CV’ye fotoğraf eklememek sizi tamamen arka planda bırakabilir. Günümüzde bazı uzman kişiler fotoğrafı olmayan CV’leri incelemeden geçmektedirler. Fakat seçtiğiniz fotoğraf yeterli bir ciddiyette ve bir portre fotoğrafı olmalıdır.


Sponsor Bağlantı

Özgeçmişlerde rastlanan en sık hatalardan biri ise telefon veya e-posta adreslerin yanlış yazılmasıdır. Özgeçmişinize yazacağınız e-posta adresiniz ve başvurduğunuz pozisyona uygun ciddiyette olmalıdır.

Günümüzde sosyal ağlar, işverenlerin de iş alımlarında adaylar hakkında bilgi sahipleri olmaları için başvurduğu bir yoldur. Bundan dyolayı özgeçmişinizde tamamen özel hayatınız ile ilgili olan bilgileri paylaşmamalısınız.

Sizin için doğru bir işe başvurmuş olsanız dahi kaliteli bir CV sunmanız detayların özenle gösterilmiş olması ve yalnızca bir CV içerisinde olması gerektiği kadarın olması kişilerin mülakata çağrılma şansını da üst seviyeye çıkartıyor. Bu nedenle artık günümüzde herkesin kaliteli ve ayırt edici bir CV yazmanın önemini anlaması gerekiyor.

CV yazma konusunda en çok sıkıntıyı ise daha önce iş dünyasına başlamamış veya uzun süredir aynı işte çalışan kişiler çekiyor. Böylesi durumlarda neyse ki bize ücretsiz danışmanlık yapacak internet gibi bir teknoloji var. İnternette yer alan resimli özgeçmiş örnekleri bu konuda kişilere yol göstermesi ve örnek olması açısından oldukça iyi bir seçenektir.

Cv Önizlemesi:

cv_ornegi_yeni_46

 

Cv_ornegi_4656

 

Cv Örnegini İndirmek İçin Facebook Sayfamızı Begenmeniz gerekmektedir Aksi takdirde indirme linkini göremessiniz.

İndirmek için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ