Evden Para Kazandıracak İş Fikirleri

Evden Para Kazandıracak İş Fikirleri

Günümüzde özellikle ek iş kavramda evden para kazandıracak iş fikirlerine olan eğilim giderek artış göstermiştir. Bizler freelance olarak veya sabit bir işte çalışırken bile ekstra yeni arayışlar içerisine girer ve maddi olarak ek kazanç sağlayabileceğimiz iş fikirleri alanında araştırmalar yaparız. Dönemimizde özellikle de internet dünyası sayesinde bir çok iş fikri oluşmuştur. Ev hanımı olan kadınlar bile gerek örgü, el işi gerekse farklı alanlarda faaliyet göstererek evde ek iş yaparak bütçesine katkı sağlamakta. Peki nedir bu iş fikirleri kısa kısa açıklayalım.

Evde İş İmkanları

Kokulu Sabun ve Taş Ürünleri


Sponsor Bağlantı

Kalıpları bulunan kokulu taş ürünlerinin malzemelerini temin ederek evden yapabilir toplu siparişler ile satışa sunabilirsiniz. Bu iş fikri hem gündelik yaşantınızda yapabileceğiniz hem de internet ortamında oldukça rağbet gören iş fikirlerinden bir tanesi olup özellikle hediyelik eşya sektöründe bulunan firmalarının dikkatini çekmekte.

Evde Bakım Hizmeti

Bu iş fikri konusunda iş ilanlarını takip ederek bilgi sahibi olabilirsiniz. Maliyet bakımından günlük, haftalık veya aylık bakım hizmeti talep edilmekte. Sağlık açısından bilgili ve deneyimli olan kişilerce evde bakım hizmeti verilir. Günlük 50 tl gibi bir bütçe hizmete göre değişkenlik gösterirken aylık ortalama olarak 3000 tl tutarında gibi bir gelir elde edebiliyorsunuz.

Evde Akvaryum Balığı Üretme

Ces Akvaryum şirketinin de destek verdiği bir diğer iş fikri evde akvaryum balığı üretme olmakta. Belirli malzemeler ve teknik bilgiler doğrultusunda balık üretimi yaparak kazanç sağlayabilirsiniz.

Örgü ve Anahtarlık

Yine kokulu sabun ve benzeri ürünlerde olduğu gibi bir çok kişinin toplu sipariş verdiği ürünlerden bir tanesi de anahtarlık yapımıdır. Anahtarlık yapımı için başlangıç olarak kendinize özgü bir konseptiniz olması gerekmekte. Farklı markalar üzerinden farklı tarzda üretimde bulunmanız dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ