Fonksiyonel CV Örnekleri!

Fonksiyonel CV Örnekleri!

 

İş hayatında deneyimli olan kişilerin deneyimlerini ön plana çıkarabilmeleri için tercih ettikleri bir CV türüdür. Kişi, sahip edindiği tecrübelerini başlıklar altında toplar ve işverene sunar. Özellikle de arka arkaya aynı iş alanında, birden fazla değişik işyerinde çalışmışsanız tercih edebileceğiniz format bu olmalıdır. Nedeni ise aynı işleri yapmış sadece işyerlerinin ismi değiştirilmiş olan bir formattır.

İşveren CV’de en çok kısa ve öz bir şekilde olmasına dikkat etmektedirler. CV maksimum bir sayfadan oluşmalıdır. Büyük puntolar ile yazılmış baktığınız da kişinin iletişim bilgilerini, hangi okuldan mezun olduğunuza, teknik becerilerinizi, önceki iş deneyimlerinizi net olarak görülmelidir. Kısa ve öz bir CV, bazı bilgilerin olmaması anlamına gelmemektedir. Her bilgiyi içerisinde barındırmalıdır. Fakat bunlar kısa ve öz bir şekilde yapılmalıdır. Örnek olarak iletişim bilgilerim kısmındaki adres kısmına illa açık bir adres vermek zorunda değilsiniz. Hangi semtte ve hangi ilde oturduğunuzu belirtmeniz yeterli olacaktır.


Sponsor Bağlantı

CV hazırlamak ve iş değiştirmek isteyen kişiler için yazılarımız da oldukça açık ve net bilgiler vermekteyiz. Dikkatli bir şekilde hazırlanmış olması gerektiğinden CV hakkında bilmeniz gerekenleri de dikkatli bir şekilde okumalısınız.

Sitemizde yer alan fonksiyonel CV örnekleriyle sizde kendinize yeni bir CV oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey word dosyasını bilgisayarınıza indirerek içerisindeki boşlukları kendinize göre uygulamanızdır.

Tüm özgeçmiş örneklerine sitemizin ana sayfasından ulaşabilirsiniz!

Fonksiyonel CV Örnekleri

İndirÖnizleme İndir Önizleme
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ