Fonksiyonel Özgeçmiş Örnekleri Altı Renk Seçenegi

Fonksiyonel Özgeçmiş Örnekleri Altı Renk Seçenegi

FONKSİYONEL CV ÖRNEKLERİ

Fonksiyonel CV örneği formatı yeteneklerinizi ön plana çıkaran bir CV formatıdır. Kariyer değişikliği arıyorsanız bu CV formatı yararlı olacaktır. Bu tarz özgeçmişler ne kadar zamandır, nerede ve hangi unvanlarla çalıştığınızdan ziyade, değişik yetenek ve tecrübelerinize odaklanır.


Sponsor Bağlantı

Bir fonksiyonel CV içerisinde yetenek ve başarılarınızı, üç ila altı “fonksiyonel” başlık altında sınıflandırabilirsiniz. Örneğin bir perakende şirketine başvuruda bulunuyorsanız başlıklar “müşteri hizmetleri” ve “satış” olabilir.

Daha çok iş hayatında deneyimli kişiler deneyimlerini ön plana çıkarabilmek adına tercih ettikleri bir CV formatıdır. Kişinin sahip olduğu iş tecrübeleri başlıklar altında toplanır ve işverene sunar. Özellikle de arka arkaya aynı işte çalışan bir çok değişik işyerinde çalışmış iseniz tercih edebileceğiniz formatlardan bir tanesi de fonksiyonel CV’dir. Nedeni gelecek olursak aynı işleri yapmış sadece iş yerlerinin isimleri değiştirerek uzun bir CV’nin okuyan kişiyi sadece sıkacaktır. Ayrıca uzun süre iş hayatınıza ara verip tekrarda işe başlayacaksanız bu CV tam da size göredir.

Fonksiyonel CV ile Hedef CV yeteneklerinize odaklanması bakımından birbirine benzemekle birlikte Fonksiyonel CV de üç ila altı başlıkta yeteneklerinizi ve başarılarınızı sıralayabilirsiniz.

Hedef CV de başlıklar “yetenekler” ve “başarılar” şeklindedir fakat Fonksiyonel CV de bu başlıkları kendinize ve isteğinize göre çeşitlendirerek daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Tıklayınız   Tıklayınız   Tıklayınız  
Cv_Ornegi_00591 Cv_Ornegi_00592 Cv_Ornegi_00593
Tıklayınız   Tıklayınız   Tıklayınız  
Cv_Ornegi_00594 Cv_Ornegi_00595 Cv_Ornegi_00596

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ