Gemi personeli İş başvurusu 2015

Gemi personeli İş başvurusu 2015

Ambarlı liman tesislerinde bulunan Mardaş 1991 yılında liman işletmeciliği faaliyetlerine grup şirketlerinin ticaretini gerçekleştirdiği Demir türevi yük elleçlemeleri ile üçüncü şahısların açık yüklerin elleçlemeleri hizmetiyle başlamıştır.

Deniz ticaretinde yüklerin her geçen gün daha fazla konteyner ile taşınmasının sonucu olarak 2002 yılına gelindiğinde konteyner elleçlemesine başlanılmıştır. Ambarlı bölgesinin başlıca konteyner terminallerinden biri olan Mardaş uzmanlaşmasını konteynere kaydırmış elleçleme ekipmanları konusunda büyük yatırımlar yapmıştır.


Sponsor Bağlantı

Mardaş Deniz İşletmeciliği olarak; liman işletmesi ile beraber armatörlük, gemi işletmeciliği, gemi kiralama brokerlik ve acentelik hizmetleri sunan dev bir ailedir.

Şirketimiz yurtdışında Mardeniz ismi ile daha çok tanınmaktadır. Zira armatörlük, gemi işletmeciliği ve kiralama gibi hizmetleri bu marka adı altında gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca İçdaş exclusive brokerliği faaliyetleri Kardeniz ismi altında sürdürülmektedir. Mardaş acente departmanı ise İçdaş ithalat ve ihracat gemileri ile tüm armatörlere transit boğaz geçiş acenteliği hizmetleri vermektedir.

 

Mardaş’ın bir diğer yatırım ve faaliyet konusu da tersaneciliktir. Yalova ili Altınova mevkiinde oluşturulan tersaneler bölgesinde inşaatı süren yatırımları vardır. Japon tersaneleri örnek alınarak seri inşalar yapılması hedeflenmektedir. Tüm altyapı planlamalarında 11 gemi sipariş edilmiş bulunan Japon tersanelerinden destek alınmaktadır.

Mardaş denizcilik alanındaki gelirlerinin bir kısmını turizm yatırımlarına da kaydırarak 2007 sezonunda kapılarını müşterilerine açan Antalya Belek’teki Susesi De luxe Resort & Spa inşa edilmiştir.

Ögrenim durumu olmaksızın iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mardaş İş Başvurusu ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Ekrem Aslan dedi ki:

  Gemiciyim iş arıyorum uzak yol tercihimdir
  05396803105

 2. Ahmet.seremet dedi ki:

  Yağciyim kaynak ve torna var 15 yilik deneyimvar işariyorum cp 05365188466 hersaman hazirim

 3. İbrahim Halil Demirkan dedi ki:

  Usta gemiciyim iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim deneyimim var

BİR YORUM YAZ