Genele Açık Özgeçmiş Örnegi

Genele Açık Özgeçmiş Örnegi

Değerli Resimli Cv Örnekleri Okurları,

Son özgeçmiş örnegi tasarımımızı sizler ile paylaşmak istiyorum sitemiz de yayınlanan hepsi birbirinden kaliteli cv örnekleri tasarımları kendi tasarımlarımız dır ve hiç bir siteden alıntı degildir. Bu cv örnekleri benzerleri cv hizmeti veren sitelerde ücret karşılıgında satılmaktadır sitemiz bu hizmeti sizlere ücretsiz olarak vermektedir. Kendi tasarımımız olan cv leri izin almadan paylaşım platformda kaynak belirtmeden paylaşmak yasaktır.


Sponsor Bağlantı

Bu Formatta Kullanabileceğim CV Formatları Neler,

İki çeşit özgeçmiş hazırlama şekli vardır. Vermek istediğiniz mesaja göre kronolojik veya fonksiyonel özgeçmiş formatını seçebilirsiniz.

Kronolojik özgeçmişte, işlerinizi ve iş yerlerinizi sondan başa doğru, tarih ve yer belirterek yazın. Her işin önce kısa bir tanımını yaparak sorumluluk alanlarınızı açıklayın. Daha sonra her bir işte başarılarınızı (iyi yaptığınız şeyleri, başarılı uygulamaları, projeleri, katkılarınızı) yazın. Bu şekilde, müstakbel işvereninize kendisi için neler yapabileceğinize dair güzel bir fikir vermiş olacaksınız. Başarılarınızı (yaptıklarınızı) mümkün olduğunca sayısal ya da ölçülebilir biçimde vermeye çalışın. O işe ve işyerine yaptığınız katkılar açık olarak görünsün. (Örneklere bakabilirsiniz.)

Fonksiyonel özgeçmiş, başarılarınızı, sorumluluklarınızı ve yaptıklarınızı fonksiyonel beceriler bazında listeler. “Proje Yönetimi”, “Liderlik Vasıfları”, “Satış Yönetimi” gibi. Önce uygun olan başlıkları seçin ve sonra her işinizde bu başlıkla ilgili yaptıklarınızı ve başarılarınızı bir başlık altında toplayın. Çalıştığınız işler, daha sonra kronolojik olarak, sondan başa doğru listlenebilir.

Cv Önizleme:

y-cv-ornekleri-2016-854

İndirme Baglantısı:

TIKLAYIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ