Gizli Müşteri Olarak Para Kazanma

Gizli Müşteri Olarak Para Kazanma

İşsizlik probleminin önüne geçmek adına günden güne yeni iş fikirleri açığa çıkmakta ve insanlar hem gündelik olarak yapabileceği hem de sürekliliği olan iş fikirlerine daha fazla yoğunlaşmaktadır. Bu iş fikirleri arasında yer edinen ve son dönemin en popüler iş fikirlerinden bir tanesi de gizli müşteri olmaktır.

Gizli Müşteri Ne Demektir / Görevi Nedir

Gizli müşteri iş yerleri hakkında genel kapsamlı bilgiler edinmek amacıyla müşteri ile iş yerlerinin ilişkilerini analiz eden kişidir. İş yeri sahibi tüketici hakkına ne denli riayet ediyor bu tarz durumları gözlemlemektedir. Özellikle belli başlı şirketleri denetlemek adına bu tarz personeller oldukça rağbet görmekte. Bunun yanı sıra danışmanlık ofisleri de aynı şekilde kendi personelleri veya dışarıdan aldıkları geçici personelleri gizli müşteri olarak kullanmaktadır.


Sponsor Bağlantı

Gizli müşteriler iş yerlerine gidiyor talep edilen görevler neticesinde çalışarak firma hakkında birçok alanda eleştirilerde bulunup firmaları denetliyor. Maksat firmanın müşteri potansiyeli karşısında yeterliliğidir.

Gizli Müşteri Nasıl Olunur

Kariyer siteleri üzerinde öncelikli olarak belirli bir portföyünüz olması gerekir. Bunun yanı sıra danışmanlık bürolarından da forum doldurmalısınız. Adaylardan talep edilmekte olan genellikle resim çekme, yazışmalar ve video kayıt olmakta. Lise veya üniversite mezunuysanız ve disiplinli bir yapınız var ise bu iş tam size göre diyebiliriz.

Genel olarak kişi başı olarak alınan ücret 60 tl ile 200 tl arasında değişmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ