Güncel Cv Örnekleri 4 Renk Seçenegi

Güncel Cv Örnekleri 4 Renk Seçenegi

CV İşe doğru yerden başlamak için bizlerin elindeki en iyi fırsatların başında geliyor. Tabii, bu fırsatı iyi değerlendirmek veya alışılagelmişleri yaparak kendi çizgimizi belirlemek tamamen bizlerin elindedir. Şöyle bir düşünün, doğru bir CV size gerçekten istediğiniz iş için harika bir fırsat sunabilir. Kalitesiz ve özensiz bir CV ise daha aylarınızı doğru iş için beklemekle geçirmenize neden olabilir.

O zaman hadi bir CV’de sık yapılan hatalara bakalım. İlk ve en önemli sorun insanlarımızın örneklerden yola çıkmıyor örneklerin bizzat kendisini kullanıyor olmasıdır. Fotoğrafsız CV, sizi yansıtan en önemli etkenlerden biridir. Fotoğrafı koymadığınız zaman işveren tarafından yeterli bilgiye sahip olsanız bile incelemeden geçebilmektedirler. Bunun dışında portre fotoğraf ya da deniz kıyısında bir fotoğrafınızı eklememelisiniz. Eski ev adresinden ilkokul not ortalamasına kadar girilen bilgiler gereksiz bilgiler olarak görülmektedir. Referanslarınızda tutarlı olmalısınız. Birinci referansa sizden önce giren alt rütbeli birini yazıp ikinciye tanınmış birini yazmamalısınız. Üst düzey referansını yazarken kişiye ulaşabilecek doğru ve eksiksiz bilgiler verdiğinize emin olmalısınız. İnternetten bulabileceğiniz özgeçmiş örnekleri size fikir vermesi açısından muazzam fırsatlardır. Yine de bunlar sadece kişilere örnek olması ve fikir vermesi amacıyla yayınlanmaktadır.


Sponsor Bağlantı

Örneklerden yola çıkın fakat örneğin ta kendisi olmayın. CV’nizde mutlaka yazım hatalarınızı kontrol edin ve doğru ideal ölçülerin ne olması gerektiği hakkında fikir sahibi olmaya çalışın. Çok fakir bir CV size işi vermeeyeceği gibi aşırı zengin gösterilmek için çalışılan CV’ler de yine size istediğiniz başarıyı veremeyecektir.

Kendi tasarımımız olan Cv Örneklerine Buradan ulaşabilirsiniz

Cv Önizleme:

sade_cv

turuncu_cv

 

İndirme Bağlantıları:

Beyaz Renk Cv

Turuncu Renkli

Cv Siyah Renk

Cv Metalik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ