Hedefe Yönelik Özgeçmiş Örnegi – Cv

Hedefe Yönelik Özgeçmiş Örnegi – Cv

Sizlere yardımcı olabilmek için farklı branşlara ait çeşitli özgeçmiş örnekleri hazırlamaya, sizlere farklı fikirler sunmaya devam ediyorum. Her adayın başvuracağı mevkilere, branşlara göre farklı özgeçmiş hazırlaması gerekmektedir. Bu şekilde yeteneklerinizi daha fazla ön plana çıkarabilir, istediğiniz işi almanızı sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size uygun özgeçmiş çeşidini bulmak.

CV çok uzun olmamalıdır. Verilen bilgiler mülakata çağrılmayı amaçlamalı. Az, eksik ya da bilgi vermekten kaçınılmalı. Özellikle de yeni mezunsanız 1 sayfayı geçmemelidir. CV’deki fotoğrafın iş ilanlarına başvuru yapmayı dikkate alabilecek kadar ciddi olmalıdır. E-posta adresiniz isim ve soyisimden oluşmalı. Ciddi, telefonda da kodlası kolay bir mail adresi seçmelisiniz. Yeni mezunların en çok karşılaştığı bir problem ilanlarda tecrübe istenmesi ve özgeçmişlerde tecrübe kısmının eksik kalmasıdır. Üniversitede üstlenilen görevler üye olunan kulüpler, sosyal sorumluluk çalışmaları hepsi CV’ye eklenmelidir.


Sponsor Bağlantı

Ardından boş cv hazırlama formlarından size uygun olan formatı seçip, istenilen boşlukları doldurmanız yeterli olacaktır!

Cv Önizleme:

Resume-1

[button size=medium style=less_round color=gray align=none url=https://www.resimlicvornekleri.com/?attachment_id=3764]Tıklayın[/button]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ