Hindistan’ dan Uçak Restoran Hizmeti

Hindistan’ dan Uçak Restoran Hizmeti

Konsept olarak bizlere daha farklı ve daha cazip gelen Uçak restoranlar başta Hindistan olmak üzere rağbet görmeye başlayan iş fikirleri arasında yerini almaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Hindistan’ da uygulanmaya başlanan iş fikri kapsamında vejeteryan yemekleri ile konsept oluşturarak Hawai Adda bulunmaktadır.

İşletilmekte olan uçak restoran Air İndia hava yolları tarafından önceki dönemlerde kullanılmış olan Airbüs 320′ den yapılmıştır. Baştan sona yenilenen uçağın içi konsepte uygun olarak tsarlanıp dekore edilerek şık ve göz alıcı bir yemek yeme alanına dönüştürülmüştür. 72 kişilik oturma alanı bulunan uçak restoranın mekan tasarımı oldukça rahatlatıcı etki yaratmakla beraber kendini tıpkı havadaymış gibi hissettiriyor.


Sponsor Bağlantı

Her ne kadar Hindistan ülkesi ile tekrar bu iş fikri hayatımızda yer edinse de Avrupa ülkelerinin bir çoğunda ve ülkemizde de faaliyete geçirilmiş bir proje olmaktadır. İş fikri olarak benimsenen ve özel bir fikir olarak yer edinen restoran modülü Tekirdağ yakınlarında yol üzerinde ve Konya ilimizde bulunan uçak restoranlara uğrayabilirsiniz. Hem fiyat oranları ile hem de sunulan hizmetle müşterilerin yaptığı yorumlar dahilinde şunu söylemeliyiz ki uçak restoranların bu kadar rağbet görmesi hem konsepti hem de sunduğu hizmetlerde kaynaklıdır. Konya ilimizde bulunan uçak kafe restoran diğer uçak restoranlarından oldukça farklıdır ve Airbus A300 modelli uçaktan yapılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ