İktisat Mezunları İçin Cv Örnegi

İktisat Mezunları İçin Cv Örnegi

Sevgili İktisat Mezunu Arkadaşlar,

İktisat mezunları için özel olarak hazırladığımız bu yazımızda bu dallarda çalışan mimarlarının bir kaçının CV örneklerine sizler için yer verdik. İlk etapta son sınıfta ya da mezuniyet sonrasında iş başvurusu olarak yapılacak olan müracatlarda şirketlere kendilerini birer CV ile tanıtmak durumunda olduğumuzu genç arkadaşlara belirtmek istemekteyiz. CV ifadesi latinceden gelmektedir. Curriculum vitae ifadesinin kısaltılmış hali olmak ile beraber curriculum ifadesi için course, vitae kelime içinse life kelimeler modern ingilizcede de kullanılmaktadır.


Sponsor Bağlantı

CV’nizin başvuracağınız şirkette sizin için iş görüşmesine giden yolu açan bir anahtar rolü üstlenebileceği gibi de tam tersi işe alım sürecinden elenmenize dahi yol açabilmektedir. Bu bölümde iş hayatına devam etmek isteyen kişiler için CV’lerini hazırlarken aşağıdaki örneklerden yararlanarak istedikleri işi bir an önce doğru ve başarılı bir şekilde özgeçmiş hazırlayarak elde edebilirler. Sitemizdeki yer alan özgeçmiş boş formları ve CV örneklerini üzerine tıklayıp bilgisayarınız rahat bir şekilde indirebilir ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey word dosyasını bilgisayarınıza indirip düzenleme yapabilirsiniz.

CV hazırlamak, başvuru yapacağınız işe göre değişiklik göstermelidir. Hobilerinizden çok, hangi sertifikalara sahip olduğunuzla ilgilenecek iş yerleri olduğunu da unutmayınız.

Aşağıdaki linkte iş başvurularınız için  sizler  için hazırlanmış profesyonel cv örnegini indirip kendinize göre düzenleyebilirsiniz.  Diplomanızı,  eğitim sertifikalarınızı ve diğer belgelerinizden bir dosya oluşturun, orijinalleri bir dosyada elinizin altında  bulunsun .  Bir yere başvuracağınız zaman  bunlardan renkli olarak  fotokopi çekin ya da taratıp yeni bir dosya oluşturun. Mavi  bir  plastik dosyaya   başta CV daha sonra da eğitim sertifikalarınızı arkalı önlü olacak şekilde şeffaf dosyalara koyup  iş müracaatı yapacağınız yere verin.

Diger cv örneklerimizede buradan ulaşabilirsiniz.

İyi Şanslar..

Cv Önizlemesi için Tıklayın

İndirme Baglantısı:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ