İlaç Sektörü Cv Örnekleri

İlaç Sektörü Cv Örnekleri

İlaç Sektörü Cv Örnekleri

Her sektörde olduğu gibi ilaç sektöründe de özgeçmiş hazırlanırken öne çıkarılması gereken konular bulunmaktadır.

İlk olarak yapmanız gereken bir başka ilaç mümessili ile buluşup iş hakkında informasyon almaktır. Son olan işinizden başlamak üzere geriye doğru işlerinizi sıralayınız. Son olarak işinize maksimum yeri verdiğinizden kesin olun. Daha önce çalışmış olduğunız pozisyonlar, başyaralanan pozisyonla doğrudan ilgili ise özgeçmişinizde yer verin. Gün ve ayı belirtmektense sadece çalışılan yıl aralığını belirtin. Bu tip detayları mülakat sırasında belirtebilirsiniz.
Uzun süre çalışmış olduğunız fırmadaki değiştirdiğiniz her pozisyonu belirtmek zorunda değilsiniz.
Bulunduğunuz değişik pozisyonlarda aynı fonksiyonları yerine getirdiyseniz, bu fonksiyonları yine yine yazmak yerine son pozisyonlarınızda gösterin. İyi ve kötü yanlarını öğrenerek size uygunluğunu en doğru şekilde tartın ve bunu yaparken birkaç ilaç mümessilinin fikrini almanızı öneririz.


Sponsor Bağlantı

Daha hemen sonra ileriyi düşünün aklınıza şu klasik sual gelsin “5 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?” eğer ki kariyer planlarınızı kapsıyorsa hiç durmayın deriz ancak eğer istediğiniz yerde değilseniz boşuna mümessillik yaparak sürenizi kaybetmeyin.

İlaç sektörü çalışanları  için hazırlamış oldugumuz özgeçmiş örneğini sayfanın sonundaki indirme baglantısına tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Sektör, 2007 yılında 322 milyon 785 bin dolar olan ihracatını 2011 yılında 512 milyon 161 bin dolara yükseltti. Bu dönemdeki ihracat artışı yüzde 58,6 oldu. 2012 yılının yedi aylık döneminde ise, 316 milyon 168 bin dolarlık ihracat rakamına ulaşıldı.

Büyük ölçekli şirketlerin hakim olduğu ilaç sektöründe şu an yaklaşık 300 firma faaliyet gösteriyor. Cv örnegini indirip gerekli degişiklikleri yaparak ilaç firmalarına iş başvurusu yapabilirsiniz..

Cv Örnegi:

cv_2016_

Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ