İşlevsel Cv Özgeçmiş Örnekleri

İşlevsel Cv Özgeçmiş Örnekleri

Merhaba değerli cv arayanlar İşlevsel cv örnegi ; tüm özgeçmlerden  farklı olarak bu tip cvler insanın yeteneklerini  ön plana çıkarılır. İş deneyimi kısaca verilmekte beceri ve başarılar en başta verilmektedir. Cv örnegini inceleyen kişinin başvuruda bulundugunuz işin özelliklerle sizin özellikleriniz arasında bağlantıyı kurması amaçlanır.

İş hayatına deneyimli kişilerin deneyimlerini ön plana çıkarmak için tercih ettikleri CV örnekleridir. Kişi, sahip olduğu iş tecrübelerini başlıklar altında toplar ve işverene sunar. Özellikle de arka arkaya aynı işte çalışan ve bir çok değişik iş yerinde çalışmış biriyseniz tercih edeceğiniz format bu olmalıdır. Çünkü aynı işleri yapmış ve sadece iş yerlerinin ismi değiştirilmiş uzun bir CV’nin okuyan kişi için çekici bir yanı bulunmamaktadır. Ayrıca uzun süre iş hayatınıza ara verdiyseniz bu CV çeşidi size daha uygun ve yararlı olacaktır.


Sponsor Bağlantı

Aşağıda hazırlamış olduğumuz CV örneğini bilgisayarınıza indirerek word dosyasında kendinize uygun bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

cv_ornegi_2016

Cv örnegini indirmek için Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ