Küçük ve Karlı İş Fikirleri

Küçük ve Karlı İş Fikirleri

Kariyer alanında kendi iş yerinizin bulunması her ne kadar çalışma potansiyeli açısından zorlayıcı nitelikte olsa da harika bir kariyer fırsatıdır.

Açık pazarlara yönelerek yeni iş fikirleri arayışlarına girin. Bu sayede kendinize daha başarılı bir yörünge belirlemiş olacaksınız. Küçük ve karlı iş fikirleri nelerdir?


Sponsor Bağlantı

Tasarruf Cihazı Satmak

Enerji kaynaklarımız günden güne kayboluyor. Hem maddi olarak sıkıntıya düşmemek adına hem de topluma faydalı olmak adına tasarruf sektöründe yerinizi alabilirsiniz. Bu alanda tasarruf danışmanlığı yapmak veya tasarruf cihazları satmak oldukça faydalı olacaktır. Sizlere oldukça verimli kazançlar sağlayan bu sektör 12 bin tl gibi bir bütçe ile 150 bin tl kadar kazanabilmektesiniz.

Muhasebe Firması

Ekonomik olarak ne kadar kazanıyorsak kazanalım muhakkak ki finansal alanda bir muhasebeciye gereksinim duyarız. Forbes’ e göre genel masraflar baz alınarak birden fazla müşteri bulunabilmektedir. Matematiğiniz iyi ise muhasebeciliği denemenizde fayda var.

Akıllı Telefon Tamiri

Günümüzde her ne kadar herkes akıllı cihaz kullanıyor olsa da bir çok kişi akıllı telefon tamiri yapmak konusuna olumsuz bakıyor. Sektör bu şekilde olduğunda ise tamir konusunda deneyimli olan kişilere iş fırsatı doğuyor. Akıllı cihazlardan anlıyorsanız sektörde yer alan boşluktan faydalanarak tamir hizmeti verebilirsiniz.

Seyyar Gıda Arabaları

Yemek sektörü her sektörden fazla işlem gören sektörlerden bir tanesidir. Herkes özellikle seyyar olarak hizmet veren gıda arabalarını daha fazla sevmektedir. Dünya sektöründe bir çok kategoride gıda stantlarında yiyeceği fast food alanında bulabilmeniz mümkündür. Seyyar gıda sektörü hızla büyüme kaydeden sektörlerden biri haline dönüşmüştür. Yatırım amaçlı bir şeyler yapmak istiyorsanız seyyar gıda arabalarının sizler için çok karlı bir iş fikri olacağını bilmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ