Kütahya Porselen İş Başvurusu

Kütahya Porselen İş Başvurusu

Kütahya Porselen firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Kütahya Porselen yapacak olduğu personel alımıhaberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Kütahya Porselen iş ilanları mevcuttur.

Kütahya Porselen, 1970 yılında temelleri atılan, 1984 yılında %75’i grubumuza geçmiş, %25’i hissesi de halka açık olarak İMKB de işlem görmekte olan bir firmadır.


Sponsor Bağlantı

Özelleşme sonrasında, finansman-yatırım eksikleri tamamlanmış ve teknik anlamda büyük atılımlar yapılıp, Ar-Ge birimi oluşturulmuştur. Böylece kalitesini sürekli iyileştirerek, Avrupa’nın 300 yılda ulaştığı kalite seviyesine 30 yılda ulaşmayı başarmıştır.

Kütahya Porselen’in rakiplerinden ayıran en önemli özelliği dinamik yapısı, değişime ve gelişime açık yönetim anlayışı inovatif düşünme becerisidir.

Bu yönetim anlayışıyla dünyada porselen üretiminde lider konumdadır.

İşe Alma ve Yerleştirme

Kütahya Porselenin personel temininde temel prensip; Kütahya Porselen vizyon ve hedeflerini destekleyecek ve kişilik, yetenek ve tecrübe olarak en uygun niteliklere sahip olan kişilerin, fırsat eşitliği ilkesi doğrultusunda seçilmesidir.

Çalışanların tüm potansiyellerinin farkına varabilmeleri ve gelişimlerini sağlayabilmeleri için bireysel ve ekip düzeyinde öğrenme olanakları sağlanmaktadır.

Çalışanlarımızın iş deneyimi ile geliştirilmesi, tüm bölümlerimizi kapsayan oryantasyon eğitimi ve her çalışanın kendi bölüm yöneticisi ve diğer çalışanlarının verdiği eğitici destek faaliyetleri ve kuruluş dışı eğitim ile sağlanmaktadır.
ISO 9000 kapsamında işe yeni başlayan çalışanlarımıza görev tanım ve sorumlulukları yazılı olarak verilir.

Başvurularınız için: ik@kutahyaporselen.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. sabri dedi ki:

    Porselen fabrikasında çalışmak istiyorum

  2. İnci emeksiz dedi ki:

    Kütahya porselen fabrikasinda calismak istiyorum

  3. Kadir dedi ki:

    Kutahya porselende calismak istiyorum

BİR YORUM YAZ