LC Waikiki İş Başvurusu

LC Waikiki İş Başvurusu

Bay, bayan ve özellikle çocuk giyiminde öncü marka olan LCW, tüm Türkiye’de sürekli yeni mağazalar açmaktadır. Neredeyse her AVM’de bir mağazası bulunan LC Waikiki, 2015 hedeflerinde büyüme ve daha fazla gelişmek vardır. Eğer sizlerde bu büyük şirkette çalışmak isterseniz başvuruda bulunabilirsiniz. Büyük ölçüde de iş başvurunuz kabul edilecektir. Çünkü LC Waikiki şirketinde çok büyük bir iş yapmanıza gerek kalmayacaktır. Ayrıca firmanın tekstil sektöründe olması sebebi ile de temiz bir işte çalışacaksınızdır.

LC Wakiki personel elemana alımı iş ilanları 2015 yılında büyük oranda İstanbul ve Ankara için verilmiştir. Haricinde Tekirdağ, Bursa ve Trabzon gibi büyük diğer illerde bulunmaktadır. Buralarda yaşayanların başvurabileceği LC Waikiki, bu tarz ilanlarını sürekli artırmaya devam etmekte ve her geçen gün yenilerini eklemektedir.


Sponsor Bağlantı

LC Waikiki personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarda olacak isterseniz hep beraber bir inceleyelim. İlk olarak sizlere birkaç tane, en sık verilen ilanları vereceğiz. Bu ilanların detayları için sizlere daha sonra vereceğimiz linkten inceleme yapabilirsiniz.

– Bakım Onarım Sorumlusu,
– Güvenlik Görevlisi,
– Buyer,
– Satış Danışmanı,
– Görsel Malzeme Planlama Uzmanı,
– Çocuk Giyim Tasarımcısı,
– Bebek Giyim Tasarımcısı,
– Elektrik Teknisyeni,
– Mekanik Teknisyeni.

LC Waikiki personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde olacak olup, daha birçok ilanlar verilmiştir. İnternet sitemiz LC Waikiki güncel iş ilanları hakkında sürekli bilgi toplamakta ve sizlere ulaştırmaktadır. Sizlerde sitemizi takip ederek bu ilanlardan bilgi edinebilirsiniz.

LC Waikiki personel eleman alımı iş ilanları hakkında bilgi edinmek ve daha fazla pozisyon hakkında bilgi almak için aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/lcwaikiki-is-ilanlari-c1174-p1898/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mustafa sarı dedi ki:

    Slm ben mustafa sarı silahlı kimliğim var evim esenyut ta ki depo nuzun yanın da hemen güvenlik olarak siz de çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ