Lise mezunu Cv Örnekleri

Lise mezunu Cv Örnekleri

Lise mezunu Ne İş Yapabilir

Her işi yapabilir zira meslek edinmek meslek sahibi olmak çok spesifik meslekler haricinde okulla öğrenilemez. tabi ki bir lise mezunu mimar olamaz proje çizemez ama çok iyi bir pazarlamacı,programcı,sistem uzmanı,organizatör,iş adamı ve daha bir çok şey olabilir. ama bu okumayın gidin iş hayatına atılın demek değildir.


Sponsor Bağlantı

Ama okul iş hayatında üst segmentten başlamanızı sağlar gerisi sadece sizin kişisel çabanıza kalmıştır. zira insanlar çalışırken iş teklifi aldıklarında kimse onlara nereden mezunsun ya da diploma notun ne diye sormaz. sen xxx firmada bu işleri mi yaptın der. ama özellikle bilgisayar programcılığı ve network uzmanlarında gördüğüm bir şey vardır ki bir çoğunun esas mesleği o değildir. örneğin dünya çapında faaliyet gösteren bir bankanın türkiye iştirakinde kullanılan ödeme programları bir kimyacı tarafından yazılmıştır. he o kimyacıya sorsanız okuldan mezun olduktan sonra bir defa bile deney tüpünü eline almamış ama adam kimyacı. bu ve bunun gibi örnekler. ama şiddetli tavsiye ticarete atılmaktır. başkasının yanında patronunuza çok para kazandırıp karşılığında 1000-2000 tl kazanırsınız ama küçük bir kırtasiyeyi kendi başınıza işleterek ayda 4-5 bin tl kazanabilirsiniz hem de kendi işinizin patronu olarak bunları da göz önünde bulundurmak lazım.

Lise Mezunları için Cv Örnegini aşagıdaki linkten indirebilirsiniz veya sizler için Resimlicvornekleri.com editörleri tarafından hazırlanmış cv örnekleri sayfamızı ziyaret edip size uygun cv örneklerinden de indirebilirsiniz

cv_ornekleri254indir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ