Makale Yaz Para Kazan!

Makale Yaz Para Kazan!

Ev hanımları,öğrenciler,çalışanlar, memurlar hemen her kesimden insanın yapabileceği bir iş fırsatından bahsedeceğiz bu yazımızda.

İnternette geçirecek bol vaktiniz var ise, bu iş tam size göre olabilir.İnternette makale yazarak para kazanmanız mümkün.Bunun için öncelikle, yeterli düzeyde anlatım ve dil bilgisine de sahip olmanız gerekmektedir.Eğer bu şartları sağladığını düşünüyorsanız ve makale yazma konusunda istekliyseniz, hemen yarın para kazanmaya başlayabilirsiniz.


Sponsor Bağlantı

 

İşin Tanımı: Size verilecek konu başlıklarıyla ilgili bilgilendirici makaleler yazmak.Moda,spor,teknoloji,güzellik,sağlık,yemek tarifi ve birçok konuda makale yazılmaktadır

Ne kadar kazanacağım?

Kazancınız yazdığınız makale uzunluklarına göre değişkenlik gösterecektir.200 kelimelik bir makale için 1 TL kazanacaksınız.Kazancınızın kelime sayısıyla orantılı olarak artış gösterecektir.Örneğin 400 kelime için kazancınız 2 TL olacaktır.

Kazancımı nasıl temin edeceğim?

Ödeme için öncelikle bizi bir hesap numarası vermeniz gerekmekte.Ödemeler her cuma güne banka hesabınıza yapılmaktadır.

Örnek Makale

Biz sizden “villa ilaçlama” konu başlığında bir makale istedik diyelim.Bu konuda şu şekilde bir makale yazılabilir:

 

Villa ilaçlama

 Şüphesiz ki insanlar için en güzel yaşam ve yerleşim alanlarından birisidir villa. Aileye özel yapısı ve dekorasyonuyla oldukça ilgi görür. Villa mimarisi oldukça özel bir yapıya sahiptir fakat villalar bu estetik ve görünümlerinin yanında, oldukça temiz olması da hiç şüphesiz villa içinde yaşayan bireyler için önem teşkil eder.

Bu durumda villa içinde en görünmeyecek köşelerde, içlerde çeşitli haşere türlerinin yerleşebileceğine ve çoğalabileceklerine dikkat edilmeli. Villa içinde özellikle yazın en sıcak aylarında, görebileceğiniz bir haşere, bu durumun habercisi olabilir.

Bu durum karşısında ortaya çıkan haşereyi etkisiz hale getirmek bir nevi geçici bir çözüm olur. Villa oldukça geniş bir yapıya sahip olduğundan dolayı, haşereler için yuva yapabilecekleri ve üreyecekleri bir çok görülemeyen kıyı, köşe vardır. Villalar genel olarak doğal alanlar içinde bulunduğundan dolayı bir çok haşere türüne, çeşitli kemirgenlere rastlamak oldukça mümkündür.

Bu sorunun önüne geçilmesi amacıyla bireysel ilaçlamadan daha çok, bir ilaçlama şirketinin özel olarak bulundurdukları ilaç ve araçlarıyla profesyonel olarak ilaçlama yapması sorunu kökten halledecektir. Bunun sonucunda villa içinde görülmeyen yerlerde haşere üremesinin önüne geçilmiş olunur ve uzunca bir süre boyunca villa çeşitli haşere türlerine karşı koruma altında olacaktır.

İlaçlama yapılırken genel olarak dikkat edilecek hususlara değinmek gerekirse; ortamda herhangi gıda maddesinin bulundurulmamalı ve ilaçlama sonrasında ilaçlamaya bağlı oluşabilecek herhangi bir durum karşısında mutlaka üretici firmayla iletişime geçilmelidir.

Bu işi yapmakta istekliyseniz,lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet çapur dedi ki:

    arkadaşlar bu iş için ne yapmam gerekiyor ?

BİR YORUM YAZ