Mng Holding İş Başvurusu

Mng Holding İş Başvurusu

Mng Holding firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Mng Holding yapacak olduğu personel alımıhaberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Mng Holding iş ilanları mevcuttur.

“MNG Şirketler Topluluğu” faaliyetlerine Günal İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve MAPA İnşaat ve Ticaret A.Ş. şirketleriyle başlamıştır. Her iki firma da dünya standartlarında inşaat hizmetleri sağlayan firmalar olup bina ve altyapı taahhüt işleri konularında uzmanlaşmışlardır.


Sponsor Bağlantı

 

MNG Topluluğu Şirketleri, otel yatırımları ve yönetimi, enerji üretimi ve pazarlaması, yurt içi ve yurt dışı hava taşımacılığı, yurt içi kargo taşımacılığı, finans ve medya da dahil olmak üzere faaliyetlerini geniş bir yelpazede genişletmiş ve çeşitlendirmiştir.

MNG Şirketler Topluluğu`nun toplam özkaynakları 900 milyon ABD Doları`nı aşmıştır. Yüklenici firmaları tarafından tamamlanan işlerin toplam değeri 5,55 milyar ABD Doları`nı aşmış ve 2013 yılı itibarı ile devam etmekte olan işlerin değeri ise 4,90 milyar ABD Doları`na yaklaşmıştır.

Açık pozisyonlar

 • Genel Sekreter
 • Teknik Ofis Şefi
 • Kalite Kontrol Mühendisleri
 • Makine Mühendisi
 • Makine Mühendisi
 • İnşaat Mühendisi

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Deniz dedi ki:

  25 senelik ustayim sıvadı duvarı kalipciyim yurtdışı is arıyorum 05392042125

 2. Halit çapkın dedi ki:

  İnşaatınızda çalışmak istiyorum

 3. Halit çapkın dedi ki:

  İnşaatınızda çalışmak istiyorum
  05427376516

 4. Bekir torun .tlf .05416308848 dedi ki:

  16 senedir soğuk demir ustasiyim firmanizda çalışmak istiyorum

 5. Osman arslan dedi ki:

  Tır kamyon otobus soforü.yüm. yurtdısında sizlerlen calısmak istiyorum ayrıca ismakinaları deneyimim var saygılarımlan.osman arslan.Benim icin sirket pirensipleri. önpilanda gelir

 6. Mehmet Bektaş dedi ki:

  25 senedir kamyon damper dorse motor genel bakım expertiz olarak çalışıyorum afrikada bulunan projelerinizde sizinle çalışmak isterim. çalıştığım yerler uzun süre ve proje başlangıcından proje teslimlerine kadar görev aldım.
  iletişim için Mehmet Bekdaş

 7. MUSTAFA arslan dedi ki:

  10 yıldır inşaat sektöründe özellik ile tünel,otoyol,kazı dolgu,baraş,hes ve zemin iyilelştirme alanlarında LASTİKLİ VE PALETLİ EXCAVATOR LODER oparatörüyüm bir çok yurt dışı prejesinde başlangıc ve teslim aşamasına kadar görev aldım.Şuan için cengiz inşaat bünyesi altında çalışıyorum fakat yurt dışı deneyimlerimde olduğu için yurt dışında çalışmaktan yanayım.
  LİMAK
  İŞTAŞ
  İCC

  ve bir çok firmada güzel referanslarım vardır bünyeniz altında yurt dışı projelerinizde görev almak isterim.

 8. Hüseyin özgül dedi ki:

  Ben Greyder ve ekskavatör operatörüyüm ayrıca j c b .ve loder kullanırım ben yurtdışı şantiyenizde çalışmak istiyorum beni hertürlü sınava tabi tuta bilirsiniz meslegimde uzman biriyim daha önce yurtdışı olaraktan ENKA..POLİMEKS…M T G …firmalarında 10 yıl çalıştım saygılarımla.Hüseyin .özgül ..

BİR YORUM YAZ