Mng Holding İş Başvurusu

Mng Holding İş Başvurusu

Mng Holding firmasına iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarına bakmak için haberimizin devamından bilgi alabilirsiniz. Mng Holding yapacak olduğu personel alımıhaberlerini kendi sitesinden veya diğer iş ilanları sitelerinden duyurmaktadır. Aşağıda Mng Holding iş ilanları mevcuttur.

“MNG Şirketler Topluluğu” faaliyetlerine Günal İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve MAPA İnşaat ve Ticaret A.Ş. şirketleriyle başlamıştır. Her iki firma da dünya standartlarında inşaat hizmetleri sağlayan firmalar olup bina ve altyapı taahhüt işleri konularında uzmanlaşmışlardır.


Sponsor Bağlantı

 

MNG Topluluğu Şirketleri, otel yatırımları ve yönetimi, enerji üretimi ve pazarlaması, yurt içi ve yurt dışı hava taşımacılığı, yurt içi kargo taşımacılığı, finans ve medya da dahil olmak üzere faaliyetlerini geniş bir yelpazede genişletmiş ve çeşitlendirmiştir.

MNG Şirketler Topluluğu`nun toplam özkaynakları 900 milyon ABD Doları`nı aşmıştır. Yüklenici firmaları tarafından tamamlanan işlerin toplam değeri 5,55 milyar ABD Doları`nı aşmış ve 2013 yılı itibarı ile devam etmekte olan işlerin değeri ise 4,90 milyar ABD Doları`na yaklaşmıştır.

Açık pozisyonlar

 • Genel Sekreter
 • Teknik Ofis Şefi
 • Kalite Kontrol Mühendisleri
 • Makine Mühendisi
 • Makine Mühendisi
 • İnşaat Mühendisi

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Deniz dedi ki:

  25 senelik ustayim sıvadı duvarı kalipciyim yurtdışı is arıyorum 05392042125

 2. Halit çapkın dedi ki:

  İnşaatınızda çalışmak istiyorum

 3. Halit çapkın dedi ki:

  İnşaatınızda çalışmak istiyorum
  05427376516

 4. Bekir torun .tlf .05416308848 dedi ki:

  16 senedir soğuk demir ustasiyim firmanizda çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ