Office Word Şablonları ile CV Hazırlama

Office Word Şablonları ile CV Hazırlama

Son yıllarda, artan rekabet ile iyi bir CV’ye sahip olma zorunluluğu artmaya başladı. Sizlerde word kullanarak CV hazırlayabileceğinizi daha önceden duymuşsunuzdur. Word şablonlarıyla CV hazırlamak ne kadar daha zor olsada, iyi bir word kullanıcısı CV’sini hazırlaken word ile harikalar yaratabilir. Sık sık güncellemeniz gereken CV’niz için bir de bu yolu denemenizi öneririz.

Hayalini kurduğunuz işe ulaşmanız için diğer adaylardan öne geçirecek bir özgeçmiş hazırlamalısınız. Dikkat çeken bir CV hazırlamanın ilk kuralı ise CV formatı ve sayfa düzenidir. Etkileyici bir başlangıç için aşağıda hazır olan formatlardan kendinize uygun olanı seçerek boşlukları doldurmaya başlayın.


Sponsor Bağlantı

Kalın harfli başlıklar, satır başları, vurgulu eğik yazılar ve madde imli listeler, özgeçmişinizi düzenlerken uğraşacağınız format seçeneklerinden sadece birkaçını oluşturur. Burada devreye daha önce sizlere bahsettiğimiz Office şablonları kullanabilirsiniz. Mesela istediğiniz meslek grubu dalının kariyer ağacına buradan ulaşabilir. İstediğiniz CV örneklerine ve formatlarına ulaşabilirsiniz.

Önceden düzenlenmiş bir özgeçmiş şablonu, karışık gibi görünebilecek işlerin bir çoğunu sizin için önceden halleder. Sadece bir şablon seçip, bilgisayarınıza indirmek ve kendi tecrübelerinizi şablondaki örnek bilgilerle değiştirmeniz yeterli olacaktır. Bunu Google şablonlarıyla Cv Hazırlama bölümünde detaylı olarak anlattık.

Unutmayın! Kişisel tecrübelerinizi yansıttığınız CV’lerinizi geliştirmek ve güncellemek ve istenilen biçimde sunmak bir sanat niteliği taşır! Ve iyi bir CV’den daha güçlü birşey yoktur!

 

Cv Örnekleri

cv345   cv-cv-ornek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ