Özgeçmiş Örnegi İndir

Özgeçmiş Örnegi İndir

Cv’nin amacı  “beni iş görüşmesine çağırın.” Amaç davet almak. Tabii ki başvurulan şirket ve pozisyonun ihtiyaçlarına paralel bir eğitim ve duruşunuzun olduğunu varsayıyorum.

Başarılı (ve lider) şirketler yeni fikirleri olan, kendi bakış açılarını zenginleştirecek ve katma değer sağlayacak kişileri tercih ediyorlar doğal olarak. (Rutin işler için ise reklam vermeye veya beyin avcılarıyla çalışmaya gerek yok, onları yapabilecek benzer kişiler zaten heryerde!).


Sponsor Bağlantı

Peki, siz bu “benzer” kişilerden olmadığınızı düşünüyorsunuz, herkesten farklılaşan özellikleriniz var ancak gönderdiğiniz CV hala “benzer.”

Bu durumda diğerlerinin arasında yok olup gitme ihtimali az değil. Çok önemli görmeseniz de özgeçmişinizde yazım hatalarının bulunması, işe alınmanız durumunda şirket yazışmalarında veya bir iş için yazımlarınızda özensiz davrandığınız izlenimini bırakabilmektedir. Bu tür hataları önleyebilmek için özgeçmişinizi hazırlayıp dışarıdan bir kişiye okutmalısınız. CV’nizi hazırlarken yazdığınız tarihler arasında tercihen veya unutularak bahsedilmeyen boşlukları kafanıza göre doldurmanız iş verenin kafasında soru işaretleri bırakabilmektedir. Aynı şekilde kendini çok övmeniz gerçekçiliğinizi yitirmenize neden olabilmektedir.

Özgeçmişinizde sizin hakkınızda bilgi alamayacakları isimleri yazmak çoğu zaman gereksiz olur. CV’nizde yazdığınız referanslara kolayca ulaşabilecekleri iletişim bilgilerinin yer almasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Sizler için hazırladığımız profesyonelce hazırlanmış cv örneklerimiz ile diğer adaylar arasından cv niz ile bir adım öne çıkabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz CV’yi bilgisayarınıza indirerek ilk adımı atabilirsiniz.

Diplomanızı,  eğitim sertifikalarınızı ve diğer belgelerinizden bir dosya oluşturun, orijinalleri bir dosyada elinizin altında  bulunsun .  Bir yere başvuracağınız zaman  bunlardan renkli olarak  fotokopi çekin ya da taratıp yeni bir dosya oluşturun. Mavi  bir  plastik dosyaya   başta CV daha sonra da eğitim sertifikalarınızı arkalı önlü olacak şekilde şeffaf dosyalara koyup  iş müracaatı yapacağınız yere verin.

Tavsiyemiz Cv örneginizin Renkli olmasıdır.

Renkli Görünüm :

cv-ornegi-2016-002011

Siyah Beyaz Görünüm:

cv-ornegi-2016-00201

İndirme Baglantısı :

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Yelda dedi ki:

  Merhaba çok profesyonelce hazırlanmış Teşekkürler

 2. Ahmet dedi ki:

  Süpersiniz harika cv örnekleri var

 3. Cemil Kara dedi ki:

  Elinize sağlık

 4. Ayşe dedi ki:

  Merhaba Teşekkürler çok iyi bu

 5. Esra dedi ki:

  Teşekkürler çok iyi

 6. Cemile dedi ki:

  Yeni mezunlar içinde kullanabilirmiyiz bunu

  1. Cv Örnekleri dedi ki:

   Dilediginiz gibi kullanabilirsiniz

BİR YORUM YAZ