Profesyonel Cv Şablonu 2017

Profesyonel Cv Şablonu 2017

Bir özgeçmiş (CV) profesyonel başarılarını sergilemek için kullanılan  bir araçtır. Bu belge içerisinde uzmanlıklarınız ve becerileriniz yer almaktadır. Kuruluşlardaki açık pozisyonlara  başvurmak için kullanılır. CV, sizi işverene tanıtan ilk izlenimdir. Görüşme aşamalarında kendinizi daha fazla tanıtma olanağı da bulabilirsiniz. Fakat bunun için ilk olarak görüşmeye davet edilmeniz gerekmektedir. Görüşmeye davet edilmezseniz gönderdiğiniz özgeçmişin ilk elemeden geçmesi sonucu gerçekleşmektedir. Bundan dolayı da özelliklerinizi CV’nize etkili bir şekilde yansıtmalısınızdır. Özgeçmişiniz de yanlış ve abartılı bilgilerden kaçınmalısınız. Görüşme sırasında ya da daha sonrasında doğru olmayan bilgilerin ortaya çıkması sizleri oldukça zor durumda bırakabilmektedir.

Etkili bir CV için başvurulan pozisyonu uygun olduğunuz konusunda ikna etmelisiniz.  Bunun içinse kendinizi o pozisyon içinde ne kadar iyi olup olmayacağınızı görün. Eğer kendinizi o pozisyon için yeterli olduğunuzu düşünmüyorsanız işvereni asla ikna edemezsiniz.


Sponsor Bağlantı

Bu başvurularınız da size yardımcı olmak için Resimlicvornekleri.com tasarım ekibi tarafından oluşturulmuş özgeçmiş örneklerini aşagıda görebilirsiniz Bu özgeçmiş örnegi word formatındadır. Kolaylıkla indirip kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Cv örnegi Lisansı sadece kişisel kullanım içindir başka platformlarda kaynak göstermek şartı ile paylaşabilir.

Ayrıca cv hazırlarken size yardımcı olacak makalelere buradan ulaşabilirsiniz

Cv Önizlemeleri:

Cv_ornegi_k

Cv_ornegi_m

 

Siyah Beyaz Görünüm:

s_cv

İndirme Bağlantıları:

Mavi Cv Örnegini İndir

Kırmızı Cv Örnegini İndir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ