PTC Sistemiyle Kazanmak

PTC Sistemiyle Kazanmak

PTC Sistemiyle Kazanmak

PTC isimli sistemi bir çok yerde duymuşsunuzdur. Açılımı Paid to clicktir. Türkçe anlamına göz atacak olursak tıkla kazandır. İnternetten para kazanmanın 100’lerce yolu olmasına rağmen en çok karşınıza çıkacak olan para kazanma yolu PTC sistemidir. Bu kadar fazla karşımıza denk gelen PTC nedir?


Sponsor Bağlantı

PTC reklamlara tıkladıkça para kazandığınız bir sistemdir. 3 ayımı bu sisteme vermiştim fakat kazandığım 1 dolar bile olmamıştı yani PTC sistemlerinde Grid sistemleri olsun, mini görevler olsun bir çok şeyi yapmak gerekiyor sadece tıklayarak kazanmak zor gibi gözüküyor. Sistem aşırı derece de kolaydır fakat vakit katili ve baya ağır işlemekte olan bir sistemdir. Yani vakit katili derken kast ettiğimiz 3 ay bunlara ayırdığımız vakti başka işlere versek daha çok kazanacağınıza garanti verebilirim.

PTC sistemleri nasıl ödeme yapar? Güvenilirmidir?

Bir çok PTC sistemi size ödeme yapabilmek adına paypal hesabı isterler. Ödeme talep edebilmeniz için belli bir alt limit vardır. Güvenilirlik konusuna gelecek olursak SCAM bir çok site piyasada vardır. SCAM’dan kastımız para vericez diyip kandıran sistemlerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ