Rehberlik Ve Psiko. Danışmanlıgı Cv Örnegi

Rehberlik Ve Psiko. Danışmanlıgı Cv Örnegi

Sevgili PDR Mezunu Arkadaşlar,

Rehberlik Ve Psiko. Danışmanlığı mezunları için özel olarak hazırladığımız bu yazımızda bu dallarda çalışan uzmanlarının bir kaçının CV örneklerine sizler için yer verdik. Accountemps’in araştırmalarına göre üst düzey yöneticilerin %76’sının CV’lerdeki yazım yanlışlarından dolayı yapılan hatalardan elendiğini ortaya koymaktadır. Sadece kelimeleri doğru yazmak bir CV için yeterli değildir. Özgeçmişinizi sesli bir şekilde okuduğunuz zaman neleri yanlış yaptığınızı da daha iyi görebileceksiniz. Bu bölümde iş hayatına devam etmek isteyen kişiler için CV’lerini hazırlarken aşağıdaki örneklerden yararlanarak istedikleri işi bir an önce doğru ve başarılı bir şekilde özgeçmiş hazırlayarak elde edebilirler.


Sponsor Bağlantı

Sitemizdeki yer alan özgeçmiş boş formları ve CV örneklerini üzerine tıklayıp bilgisayarınız rahat bir şekilde indirebilir ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey word dosyasını bilgisayarınıza indirip düzenleme yapabilirsiniz.

CV hazırlamak, başvuru yapacağınız işe göre değişiklik göstermelidir. Hobilerinizden çok, hangi sertifikalara sahip olduğunuzla ilgilenecek iş yerleri olduğunu da unutmayınız. İnsan Kaynakları uzmanlarının %79’u açık pozisyonlara göre düzenlenmiş olan CV’lere daha çok dikkat etmektedirler. ” Bu işin yeteneklerimi göstermem ve geliştirmem için bana fırsat sağlayacağını düşünmekteyim.” Sahip olduğum bilgi, beceri ve deneyimlerimi kullanabileceğim çok iyi bir pozisyon.” bu kelimelerden uzak durulmalıdır.

Aşağıdaki linkte iş başvurularınız için  sizler  için hazırlanmış profesyonel cv örnegini indirip kendinize göre düzenleyebilirsiniz.  Diplomanızı,  eğitim sertifikalarınızı ve diğer belgelerinizden bir dosya oluşturun, orijinalleri bir dosyada elinizin altında  bulunsun .  Bir yere başvuracağınız zaman  bunlardan renkli olarak  fotokopi çekin ya da taratıp yeni bir dosya oluşturun. Mavi  bir  plastik dosyaya   başta CV daha sonra da eğitim sertifikalarınızı arkalı önlü olacak şekilde şeffaf dosyalara koyup  iş müracaatı yapacağınız yere verin. Diger cv örneklerimizede buradan ulaşabilirsiniz.

Rehberlik Ve Psikolojik Danışman lar Nerelerde çalışır isimli makalemize buradan göz atabilirsiniz.

İyi Şanslar..

İndir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ