Retürk Emlak Bayilik Başvuru

Retürk Emlak Bayilik Başvuru

Son zamanlarda emlak sektöründe meydana gelen hareketlenme bir hayli kazanç getirisi sağlamakla beraber emlak alanında faaliyet gösteren kişilerin yüzünü güldürdü. Emlak sektöründe birçok firma ile iş birliği yaparak bayilik alabilir sizlerde son dönemin kazançlı iş fırsatına tabi olup gelir elde edebilirsiniz. 1994 yılında kurulan Retürk emlakçıklık da bu alanda hizmet veren ve bayilikleri bulunan firmalardan bir tanesidir. 11 ilde 50′ den fazla şubesi bulunan firma francishising sistemiyle çalışmaktadır.

İzmir, İstanbul, Adapazarı, Adana, Mersin, Eskişehir bu illerden bir kaçı. Hedef sayısını 200′ e çıkaran firma yeni şubeler açarak daha da büyümeyi hedefliyor.


Sponsor Bağlantı

Bayilik Almak İçin Gerekenler

Giriş bedeli: Büyük şehirlerde 16 bin tl Küçük şehirlerde:11 bin tl olarak talep edilmekte.

Retürk Ofis Kurulum Maliyeti:35 bin tl

***Kurulu emlak ofislerinin maliyetleri daha düşük oranda olabilmekte.

Francihise bayilik ücretleri:15 bin tl ile 20 bin tl arasında değişmektedir.

Öncelikli Bayilik Verilecek İller: Kuş Adası, Bodrum, Trabzon, Ankara, Antalya ve çevre iller. Bayilik başvuruları değerlendirilmektedir. Bunun yanı sıra yurt dışı ülkelerinde de bayilik hizmeti verilmektedir. Başta Hollanda ve Almanya ofisleri açmayı planlayan firma yurt dışı bayiliklere de sıcak bakmakta. Retürk bayilik hedefleri konusunda derin kapsamlı gelişmeler kaydederek yurt dışı ve yurt içi tüm illere yayılarak daha fazla faaliyet gösterme adına çalışmalara başlamıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ