Sıradışı Özgeçmiş (CV) Tasarımı

Sıradışı Özgeçmiş (CV) Tasarımı

Özgeçmiş, genellikle bir işe başvuru sırasında adaylar hakkında ön bilgiler edinmek üzere işveren konumundaki kişi veya ilgili birimlerce istenen belgedir. Özgeçmiş oluşturan adaylar genel olarak yapılan araştırmalar sonucunda iş arama sürelerinde sürekli adayın çeşitli formlar ile karşılaşması oldukça itici ve sıkıcı bir durumdur. Özgeçmiş oluşturma, özgeçmiş doldurma, iş mülakatı sırasında form ve anket doldurma gibi detaylar adayların özgeçmiş oluşturma düzenini de alt üst etmektedir.

Bunun dışında bazende personelin tanıtımı için hazırlanan kataloglarda veya web sayfalarında kullanılmak üzere özgeçmiş talep edilebilir. Sitemiz üzerinden yayınlanan CV’ler gün geçtikçe daha çok artış göstermektedir. Bu durumda adaylar da kendilerini tanıtabilmek için zor bir sürecin içine girmektedir. Fakat bizim sayemizde kendi mesleğinize uygun CV’leri sizlere sunarak bu durumdan sizleri kurtarmaktayız.


Sponsor Bağlantı

Tipik bir özgeçmiş kişinin iş deneyimi ve eğitim bir özetini içermektedir.
İyi tasarım özgeçmişinizi öne çıkarmak için harika bir yoldur.
Diğerleri arasında sizin farkınızı gösterebilmeniz açısından size ilham verecek cv resmi degil Cv nin kendisini sizler ile paylaşıyoruz.

Not: Cv örnegi Kendi Tasarımımızdır ve kişisel kullanım için tasarlanmıştır İzinsiz paylaşılması yasaktır.

Tadını çıkarın!

Cv Önizleme:

A4

İndirme Baglantısı:

Tıklayın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ