Size Fikir Verebilecek Cv Resimleri

Size Fikir Verebilecek Cv Resimleri

Özgeçmiş ve CV demek sizin bir şirkete iş geçmişinizi bildiren dosyadır. CV’nizi hazırlarken iş deneyimleri, iletişim bilgileri, okul bilgileri ve sertifikalarınızı düz yazı şeklinde değil de maddeler halinde net ve açık bir şekilde belirtmeniz gerekiyor. İyi bir CV hazırlamak için bu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Kusursuz CV, her şeyi içine yazdığınız, ne kadar çok yazı, ne kadar çok bilgi olduğuyla ilgili değildir. Firma yetkilisine istediğini sunmaktan geçer. Bu nedenle sizlerde başvurmak istediğiniz işlere göre bilgilerinizi güncellemeli, düzenlemeli, ona göre bir sunum hazırlamalısınız. Yani bilişim işiyle uğraşıyorsanız hazırladığınız CV bir word dosyasına bilgilerinizi yazmak olmamalıdır. Daha yaratıcı interneti, photoshop gibi programları kullanarak hazırlamalısınız, Keza bu yaratıcılık gerektiren, moda, tasarım, pazarlama işlerinde de bu şekilde olmalıdır. CV hazırlarken CV’niz hangi bilgilere yer vermelisiniz? Öncelikle size ulaşabilecekleri iletişim bilgileri olmalıdır. Kariyer olarak neyi hedeflediğinizi belirtmelisiniz.  Kariyer hayatınız da hangi başarılara imzalar attınız. Hangi derneklere üye olduğunuz, kulüp bilgilerinizi yazmalısınız. İş deneyimleriniz ve yapabileceğiniz becerilerin de olmasını unutmamalısınız.

Özgeçmişinizi yazarken gereksiz bilgilerden kaçınmalı ve iş bilgilerinizi başvuralara göre hazırlamayı da unutmamalısınız.


Sponsor Bağlantı

Yukarıda bahsettiğimiz örnekler gibi, çalıştığınız ve çalışmak istediğiniz alanlarla ilgili, bu alanların isteklerini karşılayan Özgeçmişler hazırlamalısınız.

Sizler için aşağıda farklı formatlar da Resimli CV Örneklerine yer veriyoruz. Umarız işinize yarar ve sizlerde bir fikir oluşturur.

word-bos-cv-ornegiword_cv_ornegi_14word_cv_ornegi_5word_bos_cv_ornegi_1staj-ozgecmis-ornekleri-3staj-ozgecmis-ornekleri-1reimli-cvozgecmis-ornekleri3-211x300ozgecmis-orneklerihedefe-yonelik-cv-ornekleri-4hazir-cvcv-örneklericv-ornegicv-boş-örneklercv_ornekleri_7cv_ornekleri_4cv_ornegi_4cv_ornegi_1akademik-cv-ornegi-3akademik-cv-ornegi-1300x332xyeni-mezun-cv-ornekleri-1.jpg.pagespeed.ic.JynaDELX2jwTCI5QvrQM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ