Stand Açılabilecek İş Fikirleri

Stand Açılabilecek İş Fikirleri

Günümüzde freelance olarak çalışmanın bir yere bağlı olarak çalışmaya göre maddi olarak getirisinin daha fazla olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle gıda sektöründe stand ile yapılmakta olan işler iş fikirleri alanında hem daha fazla etkileşime neden oluyor hem de ürünler normal zamanda olduğundan daha hızlı satılıyor. Stand ürün satışlarında makarna, bardak kestane, çikolata şelalesi, çiğ köfte, çubuk patates gibi ürünler olmakta. Yurt dışı ülkelerinde daha farklı lezzetler ve gıda alanında farklı iş fikirleri bulunmaktadır.

Yurt Dışından Örnekle Stand Açılabilecek İş Fikirleri


Sponsor Bağlantı

Muffin:Keke benzeyen yapısı ile kağıttan kalıplarda pişirilen yiyeceğin içerisine limon, yaban mersini, şekerleme gibi maddeler karışarak meyveli olarak yapılmaktadır. Muffin yapımı ile ilgili internet üzerinden daha detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

 

Donut: Bir nevi çörek türü olan bu besin maddesi tatlı ve tuzlu şekilde yapılmaktadır. Genellikle kahvaltı besini olarak tercih edilen bu besin kalori olarak oldukça fazla kalorilidir. Yine internet üzerinden bu iş fikri içinde araştırmalar yaparak çeşitli tariflere erişim sağlayabilirsiniz.

Taco: Bildiğimiz üzere Meksika böreği olarak adlandırılan besin maddesi peynir, et, tortilla ve çeşitli sebzelerden oluşmaktadır. Bazen garnitürle sunulan Taco satışı stand ile yapılabilecek bir iş fikridir. Daha fazla bilgi edinmek için Taco Bell resmi siteyi inceleyebilirsiniz.

Soft Dondurma: Dondurma çeşitleri arasında yer alan soft dondurma yaz kış ülkemizde tüketilen bir besin maddesidir. Dondurma makinesi alarak başlayacağınız iş fikrine bardakta soft dondurma satışı yaparak başlamaktasınız. Lakin bu iş fikri kapsamında her ne kadar kar marjı yüksek olsa da kullanılan maddelerin kaliteli olması gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ