Tuborg İş Başvurusu

Tuborg İş Başvurusu

1873 yılında Danimarka’da kurulan bir bira üreticisi ve satıcısı firma olan Tuborg, ilk üretime geçtiği dönemde ‘pilsener’ türünde bira üretimi yapmaktaydı.

1894 yılında United Breweries firmasıyla birleşen, ve bu marka altında satılmaya başlanan Tuborg, bir süre sonra diğer bir Danimarka şirketi olan Carlsberg ile kar paylaşımı anlaşması yapmış, 1970 yılında ise tamamen Carlsberg’e satışı gerçekleşmiştir. Günümüzde ise Carlsberg’e ait bir marka olarak malt bira üretimi yapmaktadır.


Sponsor Bağlantı

Ülkemizde ise 1967 yılında faaliyet göstermeye başlayan firma, ‘Türk Tuborg’ olarak piyasada bilinmektedir. ‘Türk Tuborg Bira ve Malt Sanayi A. Ş.’ adıyla, 1969 yılında İzmir’de üretime geçen fabrikasıyla, Türkiye’de özel sektörün ilk birası olma özelliğiyle piyasaya sürüldü. Dünyanın en büyük 5 bira şirketi arasında yer alan Carlsberg’in faaliyet içinde olduğu 140,ve üretim yaptığı 40 civarında ülke arasına böylece ülkemiz de katılmış oldu.

Günümüzde, yılda 300 milyon litre bira kapasitesi bulunan Tuborg; Carlsberg, Tuborg Gold, Tuborg Special, Tuborg Fıçı, Vole, Skol, Troy ve Venüs adlarında bira üretimi gerçekleştirmektedir. Ülke içinde satışın yanı sıra, üretici firma olarak dünyanın pek çok ülkesine de ihracat yapmaktadır.

Departmanınıza ait CV Örneklerine buradan ulaşabilirsiniz!

Personel alımı ihtiyacı durumunda, anlaşmalı olduğu bir internet platformundan ilan veren Tuborg, iş başvurularını da bu site üzerinden on line olarak kabul etmektedir. İş görüşme sürecinde aşamalı olarak adayları değerlendirmeye alan Tuborg; idari personeli teknik eleman, ve satış temsilcisi gibi pozisyonlarda, deneyimli ve deneyimsiz pek çok çalışan istihdam etmektedir. İnsan Kaynakları ve ilgili birimlerle yapılan görüşmelerin ardından, uygun görülen adaya teklif sunularak süreç tamamlanır.

Uluslar arası bir firma olarak, küresel anlamda da iş imkanı sunan Tuborg, özellikle Asya ve Avrupa’da çalışmak isteyenler için, Carlsberg firmasının web sayfasında tüm markalar için dünya çapında açık pozisyonları duyurmaktadır.

Tuborg iş başvurusu ve iş ilanlarıve özgeçmiş doldurmak için buraya tıklayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Handan dedi ki:

    Slm ben İzmir gültebede oturuyorum sizinle çalışmak istiyorum evde bir takım işler yapıyorum markettede çalıştım temizlik görevlisi olarak fakat aşk sız çalıştım bu işe cidden ihtiyacım var umarım en kısa zaman da sesimi duyarsınız

BİR YORUM YAZ