Turizmciler İçin Cv Örneği

Turizmciler İçin Cv Örneği
Turizm sektöründe çalışanlar için iş başvuru dönemi yılı Şubat ve Mart aylarında başlıyor. Kariyer.net İstihdam Endeksi verilerine göre 2012 yılının Şubat ayında Turizm sektöründe yayınlanan iş ilanı sayısı bir önceki aya göre yüzde 47 oranında arttığını gösteriyor.
Turizmciler mezunları için özel olarak hazırladığımız bu yazımızda bu dallarda çalışan turizmcilerinin bir kaçının CV örneklerine sizler için yer verdik. Haytaımızın en zor anlarından birisi de okulu bitirip iş aramaktır. Öyle ki geleceğimizi düşünüp hedefleyerek aldıBu bölümde iş hayatına devam etmek isteyen kişiler içinğımız eğitim süresinde nasıl bir yerde çalışıp çalışmayacağımızın hayalini kurarız. Sonrasında ise iş arama telaşına gireriz. Kendimizi iş yerlerine etkileyici bir şekilde sunmamız gerekmektedir. CV’lerini hazırlarken aşağıdaki örneklerden yararlanarak istedikleri işi bir an önce doğru ve başarılı bir şekilde özgeçmiş hazırlayarak elde edebilirler.
Bu nedenle özellikle bu aylarda artış gösteren ilanlara başvururken turizm sektörüne yönelik bir özgeçmiş hazırlamanızda fayda var. Bu konuda özellikle dikkat edilmesi gereken birkaç unsur var.
Öncelikle iş tecrübelerinizin bulunduğu alanda sektöre yönelik tecrübelerinizi yazmalı ve çok uzun yer tutmayacak ayrıntılara yer vermelisiniz. Bu ayrıntılarda daha önce yaptığınız işin kapsamı ve görev tanımızla ilgili bilgi verebilirsiniz.
Bir diğer dikkat edilecek nokta ise, teknik bilgiler bölümündeki ayrıntılar. Bu bölüme yazacağınız yetkinliklerinizi sektörde ne şekilde kullanabileceğinize dair notlarla yazabilirsiniz.,
İndirme baglantısı Cv örneginin hemen altındadır
mustafasaz-cv.docx

Sponsor Bağlantı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ