Vestel İş Başvurusu

Vestel İş Başvurusu

Türkiye’nin yerli üretim firmalarından birisi olan Vestel bünyesinde binlerce çalışan barındırmaktadır. Kaliteli ürünleri ile sadece Türkiye değil aynı zamanda yurtdışında da etkin bir şekilde çalışmakta olan Vestel, 2015 hedefleri arasında büyümeyi amaçlamaktadır. Büyüme hedefini en yüksek çıtaya çıkartan Vestel, daha fazla personel eleman almak, çalışma sahasını genişletmek ve istihdamı artırmak için şuanda birçok ilanlar vermiştir.

Vestel personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılı içerisinde birçok pozisyon için verilmiştir. Profesyonel bir iş yapan ve sadece Türkiye değil dünya pazarına açılmış olan Vestel, elemanlarını en kaliteli şekilde seçmektedir. En kaliteli elemanlar ile en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Vestel, 2015 yılında daha birçok zaman ilan vermeye devam edecektir. Sadece belirli zamanlarda değil, daha birçok zamanda ilan vereceği için, Vestel personel eleman alımı iş ilanlarını takip etmekte fayda olacaktır.


Sponsor Bağlantı

Vestel personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında nasıl olacak isterseniz hep beraber birkaç tanesine bakalım. İşte yapılacak olan alımlardaki pozisyonlardan bazıları:

– Yurtdışı Satış Mühendisi,
– Sosyal Medya Uzmanı,
– Sistem Analiz Mühendisi,
– Montaj Elemanı,
– Servis Eğitmeni,
– Mağaza Müdürü.

Vestel personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde olacak olup, alımların büyük bir bölümü bu yukarıda vermiş olduğumuz pozisyonlar için yapılacaktır. Alımlarını İzmir ve Manisa başta olmak üzere, Ankara ve İstanbul gibi büyük şehirlerde de yapacaktır.

Vestel personel eleman alımı iş ilanları hakkında bilgi edinmek isterseniz internet sitemizi takip edebilirsiniz. Ayraca yukarıda sizlere vermiş olduğumuz pozisyonların detaylarını öğrenmek ve daha çok pozisyon görmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/vestel-a-s-is-ilanlari-c1115-p1249/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nazli gultekin dedi ki:

    Ben nazlı gultekin 33 yaşinda turgutlu ikamet ediyorum tel 05465612646 vestel de çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ