Yeni Mezunlar İçin Yeni Tasarım Cv Örnegi

Yeni Mezunlar İçin Yeni Tasarım Cv Örnegi

CV’de Olması Gerekenler

CV’nizi gönderdiğinizi ş yerinin sizinle irtibata geçebilmeleri için CV’nize yazmış olduğunuz adres ve telefon numaralarının doğru olması gerekmektedir. Her daim ulaşabilecekleri bir mail ya da telefon numarası, CV’niz içinde olması gereken noktalardandır. Bu bilgiler genel olarak kağıdın sol üzerine ya da ortasına yazılır. İsmini büyük harfler ile üst tarafta sola ya da ortaya yazabilirsiniz.

Eğer CV2nizi gönderirken ön mektup kullanmaya gerek yok diyorsanız tamamen yanlış yapıyorsunuz demektir. İşveren, yoğun eleman alımı yapan şirketler de ya da birbirine benzeyen mektuplar okurken bıkarlar genellikle de mektubu hızla geçerek CV’ye geçmektedirler. Buna da araştırmaların sonuçları olarak potansiyel işveren konumundaki firmaların bir çoğu sizin hakkında ilk izlenimleri ön mektubu okuyarak oluştururlar.


Sponsor Bağlantı

Size tavsiyemiz CV hazırlarken acele etmeyin. Ne sıklıkla CV hazırlayacağınızı düşünün, emin olun çok sık değil sonuçta sıfırdan yazmayacaksınız kurslar, iş tecrübeleri gibi alanlara eklemeler yapacaksınız. Bu da pek vakit almayacaktır. Önemli olan ilk başta özgeçmişinizi yazarken mümkün olduğunca özenerek yazın. CV’niz iş görüşmesinden önce sizi temsil ediyor eğer etkili bir özgeçmişiniz var ise iş görüşmesine çağrılıyorsunuz.

Sitemiz tarafından sizler için hazırlanmış profesyonel cv örneklerine buradan ulaşabilirsiniz..

il_570xN.761954918_76xc

 

Tıklayın

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ