Yeni Tasarım İngilizce Cv Örnegi

Yeni Tasarım İngilizce Cv Örnegi

Merhaba Arkadaşlar,

CV hazırlamak, başvuru yapacağınız işe göre değişiklik göstermelidir.


Sponsor Bağlantı

Fotoğraf da özgeçmişte çok önemli bunu birçok fert atlıyor oysa ki birçok şirket buna dikkat ediyor. Fotoğrafsız, detaysız, hiçbir açıklaması olmayan CV’ler çıkabiliyor.

Kariyer sitelerinin yayınlamış olduğu pozisyonlar ile ilgili, adayların uğraşıp özenle CV doldurmaları lazım! Iyi mi bir ürün satarken paketini oluşturuyor, içine kullanım kılavuzunu koyuyor, paketini ambalajlıyor, kalite kontrol damgasını basarak böyle vitrine koyuyorsunuz ve iş arayan aday da CV’de kendisini koyuyor vitrine!

Bazı CV’lerde aday kesinlikle bir şey yapmamaktadır. 1 sayfalık özgeçmişte adını ve doğum tarihini bile yanlış yazan kişiler bulunmaktadır. Firma onu fark ettiği anda adayı direkt elemek zorunda kalıyor. Aslına bakarsanız CV’yi eksik doldurmak olmaması ihtiyaç duyulan bir vaziyet çünkü artık hazır formatlar da var.

Hobilerinizden çok, hangi sertifikalara sahip olduğunuzla ilgilenecek iş yerleri olduğunu da unutmayınız.

Aşağıdaki linkte iş başvurularınız için  sizler  için hazırlanmış profesyonel cv örneğini indirip kendinize göre düzenleyebilirsiniz.  Diplomanızı,  eğitim sertifikalarınızı ve diğer belgelerinizden bir dosya oluşturun, orijinalleri bir dosyada elinizin altında  bulunsun .  Bir yere başvuracağınız zaman  bunlardan renkli olarak  fotokopi çekin ya da taratıp yeni bir dosya oluşturun. Mavi  bir  plastik dosyaya   başta CV daha sonra da eğitim sertifikalarınızı arkalı önlü olacak şekilde şeffaf dosyalara koyup  iş müracaatı yapacağınız yere verin.

Cv örnegi ingilizce ve profesyonelce hazırlanmıştır indirmeden önce dilerseniz Buradan Cv örneginin önizlemesini yapabilirsiniz

İyi Şanslar….

Diger cv örneklerimizede buradan ulaşabilirsiniz.

İndirme Baglantısı:

https://drive.google.com/file/d/0B5IpnTXGSGCFdlZSUVcwSElwSG8/view?usp=sharing
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ