Yüksel İnşaat İş Başvurusu

Yüksel İnşaat İş Başvurusu

Yüksel İnşaat sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada etkin bir şekilde rol oynayan şirket olup, Kazakistan, Afganistan ve Katar gibi daha birçok ülkede hizmet vermektedir. 2015 hedefleri arasında büyümek olan Yüksel İnşaat personel eleman alımı iş ilanları ile ilgili ise çoktan ilanları vermeye başladı. Bugün birçok kişinin çalışmak istediği Yüksel İnşaat şirketinde birçok da açık pozisyon bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 24 kişilik açık pozisyon ilanı veren Yüksel İnşaat, alımlarına ise sürekli devam edecektir.

Yüksel İnşaat personel eleman alımı iş ilanları 2015 de nasıl olur ve hangi pozisyonlarda alımlar yapılır diye merak ediyorsanız, bu ilanlar hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz. İnternet sitemiz birçok şirketi olduğu gibi Yüksel İnşaat personel eleman alımı iş ilanları hakkında da bilgi toplamaya devam edecek ve sizlere bildirecektir. İşte o pozisyonlardan bazıları:


Sponsor Bağlantı

– Serim Teknisyeni,
– Şantiye Şefi,
– Altyapı Kısım Şefi,
– Makine Şefi,
– Mimar,
– Teknik Ofis Şefi,
– Elektrik ve Telekomünikasyon Kısım Şefi.

Yüksel İnşaat personel eleman alımı iş ilanları 2015 de bu pozisyonlar ile ağırlıklı olacak olup, daha birçok konu üzerinde alımlar yapılacaktır. Alımların Ocak ayından beri başladığını ve 2015 yılı boyunca da devam edeceğinizi söyleyebiliriz. Yukarıda yer alan ilanlar hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ve diğer güncel ilanları görmek isteyenler aşağıdaki link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/yuksel-insaat-a-s-is-ilanlari-c5666-p30549/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Fatih ögütlü dedi ki:

    Selam aleyküm bir cok ülkede görev yaptım genc deneyimli tuttuğunu koparan ahşap ve tünel kalıp ekibimiz var ilgilenmeniz önemle rica olunur 05346663336

  2. Xalid mahmudov dedi ki:

    15 kisilik bi ekipiz suan Azerbeycanda calisiyoruz insurman elektirik tubink boru emete boru saha elektiriki elektirik tavasi ve bakslarin yerine monte edilmesi

  3. Hüseyin özgül dedi ki:

    GREYDER ve EKSKAVATÖR operatörüyüm ayrıca JCB ve YÜKLEYİCİ LODER kullanıyorum hepsininde ehliyeti var meslegimde uzman biriyim beni hertürlü sınava tabi tuta bilirsiniz ben YURTDIŞI şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce yurtdışı olaraktan ENKA RUSTA VE UKRAYNA ..POLİMEKS…TÜRKMENİSTAN…M T G İNŞAAT ..KAZAKİSTAN.. bu firmalarda 10 yıl çalıştım saygılarımla ..K: maraş ..Hüseyin özgül..

BİR YORUM YAZ